Usługi Wedding Plannera

Kompleksowa obsługa Ceremonii 
Zaślubin & Wesela

Od ślubnych marzeń po finalną realizację.

Kompleksowo zajmę się Waszym wielkim dniem. Przejmę wszelkie formalności, dopnę każdy najmniejszy szczegół zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Częściowa obsługa Ceremonii 
Zaślubin & Wesela

Usługa Spersonalizowana do Waszych potrzeb.  

To Wy jako Młoda Para decydujecie na jakim etapie chcecie abym Was wsparła w organizacji. Wspólnie omówimy plan działania, decydując jak ma wyglądać finalny efekt Waszego idealnego dnia.

Koordynacja dnia Ceremonii 
Zaślubin & Wesela

Profesjonalna opieka, abyście mogli cieszyć się oraz celebrować Wasz najważniejszy dzień.

Będę się Wami opiekować w tym wielkim dniu. Niewidzialna pomoc i realne wsparcie. Stworzę scenariusz wydarzenia, realizując go punkt po punkcie zgodnie z harmonogramem. Przejmie wszelką logistykę oraz kontakty z kontrahentami.

Ślubne S.O.S.

Awaria?! Pozwól, że pomogę! 

Zaufaj mojemu doświadczeniu oraz wiedzy. 
Zaradzę każdej sprawie. 
Nie ma sytuacji bez wyjścia. 
Nie stresuj się niepotrzebnie! 😉

Pracujemy na terenie całej małopolski.

Paulina Kot
tel: 886 486 329
biuro@thatslovely.pl

Jesteśmy kameralną pracownią florystyczną, która nie posiada typowej lokalizacji jak kwiaciarnia. Dlatego też jesteśmy w 100% mobilni. Wszędzie gdzie jesteśmy potrzebni dojedziemy!
Pracujemy tylko i wyłącznie na zlecenie naszych klientów pod dane wydarzenie 🙂

Referencje Młodych Par

Polecam z całego serca Panią Paulinę! Stanęła na wysokości zadania, cała uroczystość przebiegła po naszej myśli. Przez cały ten okres byliśmy w kontakcie z Panią Pauliną, a to bardzo ważne podczas przygotowań do ślubu. Wszyscy goście chwalili dekoracje na sali oraz w kościele. Bukiet ślubny był przepiękny! Polecamy!
@Joanna
Pani Paulina była odpowiedzialna na naszym ślubie za większość rzeczy, każda z nich była oczywiście konsultowana na każdym etapie - zespół, fotograf, samochód do ślubu, tort, ciasta, atrakcje na weselu czy dobór kwiatów. Wszystko wyszło perfekcyjnie tak jak chcieliśmy, a najlepszą opinią były zadowolone twarze gości oraz świetna zabawa do samego rana! Pozdrawiamy i z czystym sumieniem polecamy That's Lovely!
@Jakub & Karola
Właściwa osoba we właściwym miejscu! Paulina pamiętała o rzeczach, które nawet nie przyszłyby mi do głowy. Nasz spokój i wielka radość w tym wyjątkowym dniu nie były okupione stresem właśnie dzięki opiece Pauliny. Gorąco polecam tę cudowną, ciepłą i pełną kompetencji osobę 🙂
@Mateusz & Ania
Organizacja ślubu i wesela to wielkie przedsięwzięcie. Z That's Lovely to gwarancja sukcesu i 100% zadowolenia. Pani Paulina wysłucha, pomoże i wesprze o każdej porze dnia i nocy. Z nią nie ma rzeczy niemożliwych. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w branży. Gdybyśmy mieli wybrać swojego konsultanta jeszcze raz z pewnością wybralibyśmy That's Lovely ponownie! 😉
@Patryk & Klaudia

Współpracujemy z :

Wesele123.pl

Znajdziesz nas również na: