Florystyka 
& Dekoracje

To właśnie najmniejsze detale dekoracyjne wraz z oprawą żywych kwiatów, tworzą niepowtarzalny klimat wyjątkowych chwil.

Florystyka Ślubna Indywidualna

Dekoracja Sal Weselnych

Dekoracja Kościoła

Dekoracja Auta Ślubnego

Pracujemy na terenie całej małopolski.

Paulina Kot
tel: 886 486 329
biuro@thatslovely.pl

Jesteśmy kameralną pracownią florystyczną, która nie posiada typowej lokalizacji jak kwiaciarnia. Dlatego też jesteśmy w 100% mobilni. Wszędzie gdzie jesteśmy potrzebni dojedziemy!
Pracujemy tylko i wyłącznie na zlecenie naszych klientów pod dane wydarzenie 🙂

Referencje Młodych Par

Polecam z całego serca Panią Paulinę! Stanęła na wysokości zadania, cała uroczystość przebiegła po naszej myśli. Przez cały ten okres byliśmy w kontakcie z Panią Pauliną, a to bardzo ważne podczas przygotowań do ślubu. Wszyscy goście chwalili dekoracje na sali oraz w kościele. Bukiet ślubny był przepiękny! Polecamy!
@Joanna
Pani Paulina była odpowiedzialna na naszym ślubie za większość rzeczy, każda z nich była oczywiście konsultowana na każdym etapie - zespół, fotograf, samochód do ślubu, tort, ciasta, atrakcje na weselu czy dobór kwiatów. Wszystko wyszło perfekcyjnie tak jak chcieliśmy, a najlepszą opinią były zadowolone twarze gości oraz świetna zabawa do samego rana! Pozdrawiamy i z czystym sumieniem polecamy That's Lovely!
@Jakub & Karola
Właściwa osoba we właściwym miejscu! Paulina pamiętała o rzeczach, które nawet nie przyszłyby mi do głowy. Nasz spokój i wielka radość w tym wyjątkowym dniu nie były okupione stresem właśnie dzięki opiece Pauliny. Gorąco polecam tę cudowną, ciepłą i pełną kompetencji osobę 🙂
@Mateusz & Ania
Organizacja ślubu i wesela to wielkie przedsięwzięcie. Z That's Lovely to gwarancja sukcesu i 100% zadowolenia. Pani Paulina wysłucha, pomoże i wesprze o każdej porze dnia i nocy. Z nią nie ma rzeczy niemożliwych. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w branży. Gdybyśmy mieli wybrać swojego konsultanta jeszcze raz z pewnością wybralibyśmy That's Lovely ponownie! 😉
@Patryk & Klaudia

Współpracujemy z :

Wesele123.pl

Znajdziesz nas również na: